لوله مسی

لوله مسی
لوله مسیReviewed by Admin on Oct 2Rating:

لوله مسی
فروش لوله های مسی
قطر خارجی لوله‌های صاف تولیدی شرکت در حال حاضر از ۱۶/۳ اینچ (۷۶/۴میلیمتر) تا ۴/۳ اینچ (۰۵/۱۹میلیمتر) و با ضخامتهای مختلف است که وزن استاندارد هر کویل بنا بر درخواست مشتری از ۱۰۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم می‌باشد. این کویل‌ها بصورت یکنواخت و محکم در لایه‌های موازی با محور کویل پیچیده می‌شوند و به دلیل مشخصه‌هایی از قبیل قابلیت جوش پذیری و شکل پذیری مناسب و تمیزی قابل ملاحظه درصنایع مختلف مانند صنایع ساخت تهویه مطبوع، تبرید، مبدلهای حرارتی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مشخصه اصلی متمایز کنندة کویلهای لوله مسی تولید شده توسط این شرکت در مقایسه با اکثر محصولات مشابه موجود در بازار، تمیزی بسیار زیاد داخل آن است بطوریکه لوله عاری از هرگونه روغن، اکسید و ناخالصی‌های دیگر بوده و در هنگام مصرف در صورت عدم ایجاد پلیسه در مقطع برش، به هیچ عنوان نیاز به شستشوی مجدد لوله نمی‌باشد. همچنین قبل از درپوش گذاری از تمیزی آن اطمینان مجدد حاصل می‌شود تا هنگامیکه لوله به دست مشتری می‌رسد داخل و خارج آن کاملاً شفاف باشد. بسته بندی این کویل‌ها با استفاده از قرقره‌های چوبی با محافظ مقوایی روی لوله وتسمه فلزی جهت جلوگیری از آسیب ‌دیدگی انجام می‌شود…لوله‌های داخل شیاردارقطر خارجی لوله‌های داخل شیاردار تولیدی شرکت در حال حاضر از ۷ میلیمترتا ۸۸/۱۵ میلیمترو با مشخصات و ابعاد متنوع می‌باشد. وزن استاندارد هر کویل بنا بر درخواست مشتری از ۱۰۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم بوده و علاوه بر آن لوله‌هایی با قطر بالاتر از ۷/۱۲ میلیمتر بصورت شاخه‌ای نیز قابل تولید است. ایجاد چنین شیارهایی داخل لوله مسی منجر به بهبود خواص انتقال حرارتی و تبادل گرمایی سطوح داخلی لوله می‌شود. ضریب انتقال حرارت در این لوله‌ها ۲ تا ۳ برابر لوله‌های بدون شیار می‌باشد. استفاده از چنین لوله‌هایی در مبدل‌های حرارتی راندمان مبدل را تا ۳۰% افزایش داده و در نتیجه دارای مزایایی از قبیل کاهش حجم هر یونیت بدون تغییر راندمان حرارتی، صرفه‌جویی در هزینة مس، آلومینیوم و فولاد مصرفی، اشغال فضای کمتر، کمپرسورهای کوچکتر، فن‌های کوچکتر و در نتیجه کاهش صدا و نهایتاً کاهش مصرف انرژی و افزایش بهره وری این تجهیزات و قیمت تمام شدة رقابتی می‌باشد. لوله‌های داخل شیاردار را می‌توان با همان تجهیزات مربوط به لوله‌های ساده خم، اکسپند و لحیم کرد.

لوله‌های مسی کلاف

قطر خارجی لوله‌های مسی کلاف تولیدی شرکت از ۴/۱ اینچ (۳۵/۶ میلیمتر) تا ۸/۷ اینچ (۲۲/۲۲ میلیمتر) و با ضخامتهای مختلف است و طول استاندارد هر کلاف بنا بر درخواست مشتری از ۱۵ تا ۵۵ متر می‌باشد. این لوله‌ها بصورت نرم عرضه می‌گردد. برای جلوگیری از آلوده شدن، این لوله‌ها تمیز شده و در پوش گذاشته می‌شود. هر کلاف داخل پلاستیک شیرینک بسته بندی شده و درون کارتن قرار داده می‌شود